Tento blog je o Michaelovi Jacksonovi.Pro toho, kdo ho nemá rád,mám 2 slova: BEAT IT!!

Já a Michael

29. listopadu 2010 v 18:09 | Jáááá |  Moje blbosti
Michael Jackson.Legenda.Král Popu.Talent. Takhle možná vnímá Michaela Jacksona většina lidí. Pro mě ale znamená mnohem víc. Něco,pro co ještě nebylo vymyšleno slovo ani fráze. Nedokážu popsat co se se mnou děje jen při vyslovení tohoto jména. Láska? Ne. Něco mnohem víc. Respekt? Ne. Něco mnohem víc.Takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. Hlavní je ale, že v mém srdci a srdcích dalších oddaných fanoušků bude žít navždy.
   Jak jsem se s ním teda seznámila?? Před dvěma lety mi kámoška ze školy volala,že má novou zálibu. Michaela. Říkala jsem si: Panebože to zas bude. Asi po týdnu mě začal zajímat víc a víc. Zamilovala jsem si všechny jeho videa, písničky, cokoliv.Byli jsme dvě MJ blázenkyně :) A pak přišla ta hrozná zpráva. Totálně jsem se z toho sesypaly. Nešly jsme do školy, šly jsme ke mě domů,plakali si na rameni a vzpomínali. Byla jsem opravdu naprosto, naprosto zdrcená. Zdá se mi(pokud to teda ještě šlo), že jsem ještě hlouběji ve svém srdci cítila lásku k tomuto člověku.myslím,že na něj prostě nikdy nedokážu zapomenot a moje MJmanie bude věčná.
  Možná si říkáte,proč jsem teda s blogem o Michaelovi začla až teď?? Ani vlastně nevím. Moc mě blogy předtím nebraly,musím se přiznat,že jsem snad ani nevěděla,že něco takového existuje xD.Až teď jsem se teda definitivně rozhodla .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama