Tento blog je o Michaelovi Jacksonovi.Pro toho, kdo ho nemá rád,mám 2 slova: BEAT IT!!

Další žaloba

4. prosince 2010 v 9:47 |  Ostatní

Jacksonův lékař ještě nemá vyhráno, otec zpěváka podal další žalobu

Doktor Conrad Murray, který je podezřelý, že se podílel na smrti zpěváka Michaela Jacksona, sice nepůjde do vězení za neúmyslné zabití, ale soudní tahanice tím nekončí. Zpěvákův otec Joe podal na Michaelova lékaře další žalobu pro nedbalost.

Conrad Murray
Joe Jackson žádá od doktora odškodnění za synovu smrt, přestože zabití se Murray podle prvního soudu nedopustil. Navíc obvinil také jednu lékárnu v Las Vegas, která dodávala Murrayovi lék, který měl Jacksona zabít.
Šlo o silný lék propofol, který lékárna dodávala Jacksonovu doktorovi v obrovském množství, jaké normálně objednávají spíše nemocnice než jednotliví lékaři. Samotný obchod však nebyl nelegální, jen podezřelý.

Jacksonův právník Brian Oxman tvrdí, že fakta kolem zpěvákovy smrti se objevovala příliš pomalu a je tu ještě mnoho věcí k vyjasnění. Podle něj se doktor Murray zachoval nedbale, když zpěvákovi podával propofol a navíc ani o tomto léku neřekl záchranářům. Doktor Murray připouští, že mu v den smrti propofol podal, ale odmítá jakékoliv pochybení.

Můj názor: Panebože!! Zavřete ho, upalte ho, mi je to jedno hlavně s ním už něco udělejte!!! Nemůžu se na něho ani podívat a při vyslovení toho jména mám chuť někoho zabít!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama