Tento blog je o Michaelovi Jacksonovi.Pro toho, kdo ho nemá rád,mám 2 slova: BEAT IT!!

DŮLEŽITÉ!!!

6. prosince 2010 v 15:35 |  Michael Jackson
Česká Republika bude součástí celosvětového projektu, jehož cílem je co nejdůraznějším způsobem předat hudební stanici MTV nezpochybnitelný vzkaz, že slavná "The Video Vanguard Award" neboli cena za celoživotní přínos, tedy cena pro umělce, který měl největší vliv na vývoj MTV a hudebních videoklipů vůbec, nenáleží nikomu jinému víc,
že Králi popu - Michaelu Jacksonovi!

Proč?
Protože to byl právě Michael Jackson, kdo zcela změnil význam hudebních videoklipů z obyčejného nudného a nezajímavého nástroje jak propagovat zpěváky a hudebníky na umělecké dílo se smysluplnou dějovou zápletkou, tzv. krátké filmy.

Michaelův videoklip Thriller ovlivnil a změnil tvorbu hudebních videí do podoby, v jaké je známe dnes.

Byl to Michael Jackson, kdo na MTV zboural rasovou bariéru a vyvolal revoluci ve smyslu a fungování hudebních televizí.

Jak se můžeme do projektu zapojit?
Na nějakém typicky českém/pražském místě jménem všech českých a slovenských MJ fans vytvoříme nápis (např. živý nápis sestavený z lidí nebo vyrobíme obrovský transparent nebo třeba obojí) na podporu nezpochybnitelného přínosu Michaela Jacksona pro vývoj hudební a videoklipové kultury.
Nápis pečlivě nafotíme a odešleme do centrály organizátorů tohoto projektu. Oni všechny fotografie z celého světa poskládají do společného videa, které mimo jiné předají managementu MTV.
Jediný problém je v tom, že na zrealizování této věci máme velmi málo času. Fotografie musí být odeslány nejpozději 2. ledna 2010. Náš nápis na podporu Krále popu tak musíme vymyslet, vytvořit a vyfotit co možná nejdřív.

Hlavní otázkou samozřejmě je, zda během jednoho dvou týdnů můžeme sehnat dostatek lidí (cca pár set), aby to stálo za to, abychom s nápisem splnili potřebný efekt. Co myslíte, stihneme to? Rozhodně to alespoň zkusíme!

Jakékoli snadno a rychle realizovatelné návrhy na znění, podobu a styl našeho vzkazu na podporu Michaela Jacksona jsou samozřejmě vítány!

Může to být jedinečný fanouškovský projekt! Zapojíte se také?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama