Tento blog je o Michaelovi Jacksonovi.Pro toho, kdo ho nemá rád,mám 2 slova: BEAT IT!!

Nový rekord

13. prosince 2010 v 16:56 |  Ostatní
Michael Jackson (rekord-plakat)
© michaeljackson.com
Obal alba očekávané desky "Michael" Michaela JacksonaPoster z PVC je velký 2 701 čtverečních metrů a předchozí rekord pokořil o více než 33 a půl čtverečního metru.

Guinessova kniha rekordů uznala dílo o rozměrech 51,816 na 52,1208 metrů jako nový rekord "největší plakát na světě". Předchozí rekord držel poster Zimních olympijských her z Vancouveru. Polyvinylchloridová plachta váží více než tunu a její instalace zabrala týmu více než tři hodiny. Nachází se necelé tři kilometry od hlavní runwaye londýnského letiště Heathrow a je viditelná ze všech přistávajících a odlétávajících letadel. Poutač splnil všechny požadavky dané kategorie, které Guinness World Records vyžadují: musel být zhotoven z jednolitého kusu materiálu, musí prezentovat jakýkoliv komerčně dostupný produkt. získal ve čtvrtek 9. prosince v Londýně zesnulé legendě další světový rekord, a to coby největší plakát na světě.

Obal alba byl vytvořen malířem Kadirem Nelsonem v roce 2009. Olejomalba má umělecky představovat příběh sestavený z některých podstatných momentů života Michaela Jacksona. Plakát zůstane na místě do 23. prosince, poté bude zabalen a přepraven do Evropy, kde bude na několika místech vystavován. Na oficiální záznam z průběhu instalace a ověřování se můžete podívat pod článkem.

Můj názor: To je úžasné! Michael si to naprosto zaslouží!! myslíte že to bude i v Čr?? xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama