Tento blog je o Michaelovi Jacksonovi.Pro toho, kdo ho nemá rád,mám 2 slova: BEAT IT!!

Duben 2011

reklama na Pepsi

26. dubna 2011 v 15:56 Videa
Miluju tuhle! Ano,přiznávám,teď jsem to viděla poprvé :D ale hned se mi to zalíbilo :D Mike je sexy jako vždycky,ale tady teda extrémně :-) nejlepší je,jak tam jede na těch lyžích :D

Velikonoce!!

20. dubna 2011 v 18:00 Ostatní
ahojte! Chci vám jenom sdělit,že na Velikonoce jedu pryč,tkže žádné články nečekejte :D no nic,mějte se krásně,skládejte básně....:D Vzpomněla jsem si na Michaela jak slavil Velikonoce v Neverlandu :D určitě každá z vás ví :D asi zorganizuju podobnou akci :-)
Přikládám video, ´které mě zaujalo.Tu písničku,co je ve videu,mám moc ráda a když jsem zjistila,že je i video,kde je Michael,byla jsem štědtím bez sebe :) protože tahle písnička je mu vyšitá jak na tělo :D :-) :
Non c'e nessuno
Non c'e nessuno
Non c'e nessuno
Bello come te e ti amo
:-)

Glee- Thriller

19. dubna 2011 v 14:14 Ostatní
nevím no :D čekala sem to horší xD aji to mají pěkně udělané :) ale tk na Michaela.....nemá a nikdy mít nebude NIC!!!

You haven't seen the last of me

11. dubna 2011 v 18:27 Ostatní
Tuhle písničku jsem si pristě zamilovala!! A jak jste si mohli poslední dobou všimnout.tak i Cher xD ale nebojte,Michaela miluju pořád stejně, ne-li víc!! a tahle písnička mi ho taky připomíná...I'm down now , But i'll be standing tall again....♥

Michael se svatozářem :)

5. dubna 2011 v 14:22
radostně vám oznamuju že jsem zase tady aplně obnovuju svoji činnost! xD a tady je zajímavá fotka Michaela se svatozáří...no není to andílek?? :)