Tento blog je o Michaelovi Jacksonovi.Pro toho, kdo ho nemá rád,mám 2 slova: BEAT IT!!

Březen 2012

Speechless

27. března 2012 v 14:42 | Miška |  Invincible
Neznám žádného fanouška, který by nemiloval písničku Speechless. Nedávno jsem se stala přímo posedlá Speechless. A jak už to tak u mě bývá, snažila jsem se najít o ní co nejvíc. Věděli jste třeba, že ji Michael napsal po vodní bitvě s dětmi v Německu? Nebo že mu travala napsat 45 minut? Usmívající se V neděli (teda myslím že v neděli) jsem ji slyšela hrát v německém rádiu,které občas poslouchám.Asi jsou na ni Němci pyšní Smějící se
A tady jsem našla jedno krásné video.

Opravdu dokonalá kresba

27. března 2012 v 14:32 Photo
Ahoj všichni! Jak jste se dneska měli? U mě dobře, celkem nuda. Tak jsem brouzdala po netu,našla jsem nádherný obrázek Mika.
Opravdu se mi strašně líbila. Co myslíte? Kéž bych tak uměla kreslit....

Circle of Life

23. března 2012 v 13:37 | Miška |  Photo
Ten nadpis mi přišel opravdu přesný. Nejenom že je to moje oblíbená písnička ze Lvího Krále, ale taky tahle úžasná fotka (nebo obrázek :D)
myslím, že je opravdu povedený. Co říkáte? ;)

Už bylo načase

20. března 2012 v 18:26 | Miška |  Ostatní
Ehm...ani nevím,jak začít. Asi tím,že se omluvím. Takže omlouvám se za to, že jsem tady nebyla celou věčnost,zanedbávala jsem to tady a vůbec. Nemyslete si, že by mě opustil Michael.To vůbec ne! Spíš mě opustil blog. Ale! Zase jsem měla plno času na přemýšlení,čtení,poslouchání atd Smějící se Za tu dobu se mi toho přihodilo opravdu dost. Hlavně jsem přečetla všechny Harry Pottery, začala číst Hunger Games...ale hlavně,HLAVNĚ (a vím,že hodně z vás to nebude zajímat Smějící se) jsem byla na koncertě Die Happy! Nevím,jestli jsem se o nich někdy zmínila,možná na osobnostech,ale tady asi moc ne.Mám je ráda už hodně dlouhou dobu a tím koncertem se mi splnil sen. Bylo to naprsoto perfektní! Ještě teď mám z toho husí kůži a to jsem tam byla v listopadu. Ale zase melu blbosti.
Tákže, moji milí MJ Familáci, jsem ZPĚT!!! :)

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších citátů Usmívající se